Hipoteka w Szwajcarii

Marzysz o swoich czterech ścianach?? Zrealizuj swój sen i stań się właścicielem Twojego domu/mieszkania w Szwajcarii.Hipoteka w Szwajcarii. Sprawdź jakie warunki musisz spełnić, aby móc starać się o kredyt hipoteczny w Szwajcarii? Jaki sposób amortyzacji kredytu powinieneś wybrać, aby najlepiej odpowiadał Twojej sytuacji? Poprowadzimy Cię poprzez tę procedurę i dobierzemy najlepsze dla Ciebie rozwiązania jeżeli  chodzi o Hipotekę  w Szwajcarii. 

Wszystko co musisz wiedzieć o zakupie domu/mieszkania w Szwajcarii.

Kredyt hipoteczny (hipoteka w Szwajcarii)  to długoterminowy kredyt bankowy, którego zabezpieczeniem jest hipoteka  ustanowiona na rzecz banku kredytującego.

Podstawowym zabezpieczeniem kredytu hipotecznego jest hipoteka, ale nie jedynym. Kredytobiorca ręczy swoim majątkiem obecnym i przyszłym oraz swoimi dochodami obecnymi i przyszłymi. Górną granicą ewentualnych roszczeń banku jest wartość hipoteki. W przypadku kredytów waloryzowanych kursem waluty górna wartość hipoteki może zmieniać się.

Do zakupu domu w Szwajcarii potrzebujemy przynajmniej 20% wartości  nieruchomości. Kredyt hipoteczny (Hipoteka w Szwajcarii) tym samym może prezentować maksymalnie 80% wartości. 20% środków własnych możemy zebrać z naszych oszczędności, planów emerytalnych, akcji, obligacji, ubezpieczenia na życie oraz innych źródeł. 

Zdolność kredytowa

Bank/Ubezpieczyciel ma za zadanie zabezpieczyć naszą sytuację w momencie kiedy stopy procentowe wzrosną.

Zdolność kredytowa jest wyliczana indywidualnie I zawiera kilka kryteriów: stopy procentowe na poziomie 5% jest aktualnie używana do wyliczania zdolności kredytowej. Wszystkie koszty nie mogą przekroczyć 33 % naszego dochodu brutto.

skontaktuj się z nami

4 + 9 =

Zaufali nam

Maciek Jasiczak ubezpieczenia-szwajcaria.pl
5.0
Based on 3 reviews
powered by Facebook
Paulina Zaręba
Paulina Zaręba
2019-12-17T10:55:50+0000
Serdecznie polecam. Pełen profesjonalizm 😊
Katarzyna Śliż
Katarzyna Śliż
2019-11-26T16:45:45+0000
Jeśli mam komuś polecić to tylko Pan Maciej !!! Pełen profesjonalizm, wszystko konkretnie i bardzo dobrze... wytłumaczone. Ubezpieczenie dopasowane indywidualnie do potrzeb i możliwości. 👌👌👌read more
Katarzyna Smolarz
Katarzyna Smolarz
2019-11-12T15:38:53+0000
Pełen profesjonalizm. Polecam serdecznie