Prawdopodobnie posiadasz oszczędności w Szwajcarii o jakich nie wiesz !! Odnajdź je !

Wielu z Nas posiada środki, o których nawet nie wie (podczas zmiany pracy, macierzyństwa, zasiłku bezrobotnego). W takich przypadkach bardzo często okazuje się, że środki zostały zagubione lub po prostu nie zajęliśmy się nimi mając zbyt wiele rzeczy na głowie.

Aktualnie w Szwajcarii "zapomniane" środki stanowią około 3 miliardów franków szwajcarskich i cały czas ich przybywa.

Analizowałem taką sytuację już wiele razy i udało mi się odnaleźć już setki tysięcy franków Szwajcarskich dla wielu klientów i przelać je na bezpieczne konta.

Z tego co wiem to żadna osoba z banku ani żaden ubezpieczyciel podczas spotkań ze swoimi klientami nie wspomina o możliwości posiadania lub odzyskania takich środków.

Ważne: 

Każda osoba, może złożyć wniosek z zapytaniem czy istnieją jakieś środki "zagubione". Warto to zrobić, bo może okazać się iż wiele tysięcy franków uda się  odnaleźć i zabezpieczyć na przyszłość.

W załączniku również przekazuję wam aktualne oprocentowanie takich kont w różnych instytucjach bankowych w Szwajcarii.  Jak można zauważyć środki te są bardzo nisko oprocentowane(max. 0,2% rocznie). Dzięki dobremu zarządzaniu i małym ryzyku korzystając z Instytucji II filaru w Szwajcarii można bez problemu osiągnąć zyski 10 krotnie większe .

Jeżeli chcesz odzyskać swoje środki skontaktuj się ze mną !